گروه‌ها
کاربران
برچسب‌ها

پرسش و پاسخ

اگر در کار با سیستم، به مسئله ای برخورده اید که ذهنتان را بخود مشغول کرده، با ما در میان بگذارید.

تماس با پشتیبانی

ارسال بیپ

ارسال یک بیپ

برای ارسال یک بیپ، پس از کلیک کردن بر روی "در چه حالی" می‌بایست متن ِ مورد نظر را در جعبه‌ی ارسال تایپ نموده و در صورتی که قصد ضمیمه کردن فایلی را به ارسال خود دارید، از فیلدهای مربوط به ارسال لینک، تصویر، ویدئو یا فایل کمک گرفته و در صورت نیاز از شکلکهای مربوط به پیام استفاده کرده و بیپتان را ارسال نمایید. سپس در صورتی که قصد انتشار بیپ خود در شبکه های دیگر را دارید، میتوانید از کلید "اشتراک" استفاده نمایید.

ذکر یک کاربر

در صورتی که قصد ِ خطاب کردن ِ یک کاربر را در ارسال خود دارید، میتوانید از علامت @ استفاده نموده و سپس نام کاربریِ کاربر مورد نظر را تایپ نمایید. این پیام بصورت عمومی برای کاربر ارسال میشود و با پیام خصوصی تفاوت دارد و تنها فرق آن با سایر پیامها در شخصی بودن ِ پیام ِ عمومی میباشد که از طریق قسمت خطاب به من قابل پیگیری است.

پیام خصوصی

درصورتی که قصد ارسال پیام خصوصی برای یکی از کاربران شبکه را داشته باشید، بطوری که شخص دیگری از آن مطلع نشود، میتوانید از قابلیت پیام خصوصی استفاده نمایید. برای ارسال پیام خصوصی میتوانید به صفحه‌ی شخصی کاربر رفته و از کلید مربوط به پیام خصوصی استفاده نمایید. دنبال کردن پیام‌های خصوصی از طریق قسمت مربوط به ارسال‌های خصوصی و یا از طریق ایمیل (در صورت تنظیم از بخش تنظیمات کاربری) میسر میباشد.

تگ یا برچسب چیست؟

بهترین راه برای نشانه گذاری ِ ارسالها، استفاده از برچسب است که میتواند مانند ِ یک شاخه از سایت، تمامی ارسالهای شامل ِ برچسب مورد نظر را در بر بگیرد. امکان ساخت برچسب از طریق ِ قرار دادن علامت # قبل از کلمه‌ی مورد نظر ( Tag# ) صورت می‌پذیرد.

گزارش کردن بیپ

کافیست روی فلشِ کنارِ آواتارِ بیپ کلیک کنید و بیپ رو گزارش کنید.

اون بیپ علامت گذاری شده و در بخشی جدا توسطِ مدیران قابلِ دیدن و رسیدگی خواهد بود.

از تمام اعضا تقاضا می شود بیپ هایی که حاوی مضامین غیر اخلاقی و ضد قوانین جمهوری اسلامی ایران است را گزارش کنند تا توسط مدیران رسیدگی شود

ارسال بیپ از طریق پیامک (SMS)

شما می توانید با فعال سازی سیستم پیامک بیپ فا ، از طریق موبایل خیلی سریع و ساده بدون نیاز به اینترنت ، بیپ های جدید خود را ارسال کنید.
برای فعال سازی به بخش پیامک بیپ فا مراجعه فرمایید