گروه‌ها
کاربران
برچسب‌ها

پرسش و پاسخ

اگر در کار با سیستم، به مسئله ای برخورده اید که ذهنتان را بخود مشغول کرده، با ما در میان بگذارید.

تماس با پشتیبانی

استفاده از گروه‌ها

گروه‌ها چه هستند؟

در بزرگترین میکروبلاگ فارسی امکان ساخت گروه‌های عمومی و خصوصی با امکان عضو گیری فراهم آمده که میتواند برای تعامل پیرامون ِ مسئله ای خاص، فعالیتهای هنری، انجمن‌ها، همکاران و سایر اجتماعات مفید باشد.

چگونه یک گروه ِ جدید بسازم؟

برای ساخت ِ یک گروه جدید در بزرگترین میکروبلاگ فارسی، کافی‌ست به بخش گروه‌ها رفته و در صورتی که گروه ِ مورد نظر شما وجود ندارد، اقدام به ساخت ِ یک گروه جدید نموده و تنظیمات مربوط به گروه خود را وارد نمایید. شما پس از ساخت گروه بعنوان یک کاربر از گروه و مدیر ِ آن گروه شناخته خواهید شد.

چگونه به یک گروه بپیوندم؟

برای عضویت در یک گروه می‌بایست پس از وارد شدن به گروه مورد نظر، از کلید مربوط به «پیوستن به گروه» استفاده نمایید. در صورتی که عضویت شما در گروه انجام شده باشد، نام کاربری شما در بخش کاربران ِ آن گروه مشاهده خواهد شد. همچنین با ساخت یک گروه، شما بصورت خودکار بعنوان عضو آن گروه خواهید بود.

گروه‌های خصوصی چه هستند؟

کاربران، گروه‌های اجتماعی،مدیران، انجمن‌ها، همکاران یا سایر تجمعـات میتوانند برای خود در بزرگترین میکروبلاگ فارسی گروهی بصورت خصوصی ایجاد کرده تا پیوستن به آن گروه تنها با تایید ِ مدیران ِ آن گروه ممکن باشد. ارسالها در گروه‌های خصوصی در دسترس کاربرانی که عضو آن گروه نباشند قرار نمی‌گیرد.

گروه های محبوب من


این امکان ، به شما این قابلیت را میدهد که گروه های مورد نظرتان را از بقیه جدا کنید و همچنین آنها را به ترتیب مورد نظرتان مرتب کنید.

گروه های محبوب شما در بالای بقیه گروه ها در لیست انتخاب گروه ارسال بیپ و بالای لیست گروه ها در سمت راست داشبورد قرار خواهند گرفت.
برای اضافه کردن گروهی به لیست گروه های محبوب به آدرس آن گروه مراجعه کرده و در کنار ارسال بیپ به گروه، گزینه اضافه کردن به گروه های محبوب را انتخاب کنید

صفحه ها

صفحه ها، این تفاوت را با گروه ها خواهند داشت که، همه ی اعضا میتوانند به اون صفحه بیپ ارسال کنند، ولی تنها بیپ های مدیران صفحه در آخرین بیپ های اعضا نشان داده خواهند شد. که در نتیجه اعضا با تعداد بسیار کمتری بیپ مواجه میشوند و اگر علاقه مند باشند، به صفحه مورد نظر برای خواندنِ همه بیپ های آن صفحه می روند.

اخراج کاربر از گروه

شما می تونانید هر کاربری را از دسترسی به گروه خود محروم نمایید و اخراج کنید. برای این کار به مدیریت گروه مراجعه کرده و اسم کاربری او را در قسمت مربوط وارد نمایید

محدودیت ارسال کننده ها

شما می توانید برای گروه های خود مشخص کنید که مایلید هر کاربر مجاز به بیپ دادن در گروه های شما باشد و یا فقط اعضای آن گروه . این امکان کنترل بیشتری روی اعضا و مطالب ورودی در گروه شما به شما می دهد.