گروه‌ها
کاربران
برچسب‌ها
25 دی 1395, 16:54

چرا به لبنان و فلسطین و سوریه کمک می کنیم و هزینه هاشو در کشور خرج نمی کنیم؟

encouraging

چرا باید به لبنان، فلسطین و سوریه کمک کنیم؟

1-کمک هایی که به کشورهای محور مقاومت می شود از بخش بودجه دفاعی کشور است ، با بودجه دفاعی کشور هم می شود توپ و تانک خرید و انبار کرد تا تاریخ انقضاء آنها تمام شود و توانایی کاربردی و عملیاتی خود را ازدست بدهد و هم میشود به چندین گروه چریکی کمک نظامی کرد تا هم به جای ما جنگ کنند و هم دشمن را از مرزهای ما دور نگه دارند.

2- برای کمک به رفع بیکاری و فقراء در کشور چندین وزارتخانه و سازمان دولتی با بودجه ای چند برابری نسبت به بودجه دفاعی وجود دارد (مثل رفاه، اقتصاد، بهزیستی و ...) و این غیر منطقی است که به خاطر عدم مدیریت درست این وزارتخانه ها در رفع مشکلات مردم بودجه دفاعی نیز صرف این کار بشود و امنیت کشور هم به باد برود!

3- ما با این کار درکشورهای محور مقاومت کار فرهنگی هم کرده ایم و آنها را با فرهنگ انقلاب و راه امام نیز آشنا کرده ایم که این کار باعث چند برابر شدن قدرت منطقه ای ایران می شود.

4- این شبهه توسط دشمنان ما طراحی شده تا ایران دست از حمایت نیروهای مقاومت در خارج از مرزها بردارد تا بتواند جنگ و ناامنی را به داخل کشور بکشاند ، آیااگر داعش و امثال داعش کارشان در سوریه و عراق تمام میشد برای شروع قتل و غارت در ایران لحظه ای درنگ می کرد؟

25 دی 95
104 دنبال کننده

8

نفر این بیپ را پسندیدند
bimo mim_kaf reza_max Mosafer-e-Noor Meshkaat_213 masoud123h Mah-TaB parisa76

1

بازنشر
Mosafer-e-Noor