گروه‌ها
کاربران
برچسب‌ها
◕‿-
18 خرداد 1396, 18:39

البته من میدونم ایشون میخوان جو رو اروم کنن و بگم مهم نبوده و اینا..ولی تمثیل کشته شدن 17 نفر با ترقه بازی جدی واقعا لازم بود؟؟؟ امیدوارم از این ترقه بازی ها واقعا دیگه نشه...

_HiCh_

شهادت 17 نفر رو به ترقه بازی تشبیه نکردن! تلاش و برنامه ریزی تروریستارو برای متشنج کردن ایران به ترقه بازی تشبیه کردن. و بله واقعا لازم بود به دلایلی که حتما ازش مطلع نیستی
بدون که ایشون از شما بخاطر این اتفاق خیلی خیلی بیشتر ناراحتن

18 خرداد 96
kimiyagar

شما از این دلایل مطلعی؟

18 خرداد 96
kimiyagar

به هر حال 17 نفر کشته شدن و واقعی کمی نبود. من میفهمم میخوان جو رو اروم کنن.. ولی با این حرفا به نظرم بیشتر دل مردم درد میاد. حقش این بود عزای عمومی اعلام باشه.

راستی عزای عمومی اعلام شد اصلا؟: |

18 خرداد 96
TARANUM

شاه بد بود چون میخاست حجاب نباشه و این حرفا ولی ایشون خوبن چون تو هر خونه نباشه ولی از صد تا خونه یکی توش یا شهیده یا جانباز ایشون اصن نمونه بارز فرشته ن برید کف پا همچین ادمایی و ببوسید که به ما هعی شهید میدن البته با تفکرات برنامه ریزی و حرفای برنامه ریزیشون عافرین: ) )

18 خرداد 96 توسط mobi
leo1987

من و شما میایم و میریم ایران میمونه

18 خرداد 96
digari

نکنه توقع دارید رهبر مسلمین و کشوری که وسط این همه جنگ و وحوش تا قبل از ضعف امنیتی به خاطر بی کفایتی یکی از مسئولین به عنوان امنیت پایدار زبانزد بود بیاد جیغ و هوار کنه و گیسو پریشون کنه !؟ صلابت و اقتدار باید در نوع رفتار و برخورد هر رهبری ملموس و مشخص باشه مخصوصا رهبر کشوری که دارای انقلابی از نوع تفکر حمایت از مظلوم و مستضعفن داره که این تفکر انقلابی فقط مختص جمهوری اسلام ایران نیست و برون مرزی هم هست.

جالبه این وسط بر اساس اختلافاتی که پیش اومد کاملا مشخص شد که تفکر حزب اصلاحات جوری تبیین شده که کلا مخالف رهبری و هدف براندازی حکومت و تغییر قدرت در نظام جمهوری اسلامی هست. علنی مخالفت خودشون رو با ولی فقیه عنوان میکنند. از ادبیات منقلی و زیر سوال بردن مراجع تقلید به عنوان چند طلبه بگیر بروو تا حماسه عاشورایی که امام حسین(ع) بهشون درس مذاکره داده ..

در مورد عزای عمومی باید به عرضتون برسونم اون زمان که بعد از انتخابات شهدای غواص دست بسته وارد ایران شد اولین عکس العمل اصلاحت این بود " تا دیدن ما داریم خوشحالی میکنیم سریع شهید آوردن که جشن پیروزیمون رو خراب کنن " کسی نگفت اینا برای کشور و دین شهید شدند فقط مسئله جشن بود ! در ضمن مگر هر بار که شهید ۸ سال جنگ تحمیلی آوردن یا شهید مدافع حرم آوردن عزای عمومی اعلام شد ه ؟ اگه قرار باشه این استدلال باشه که برای شهدای ۱۷ خرداد باید عزای عموی اعلام میشد پس برای شهدای قبلی هم که پیکرشون تشیع شد باید عزای عمومی اعلام میشد اون وقت میشد عزا خونه و امثال هموطنانی که طرفدار آزادی پوششی و چهار شنبه سفیدان و اقشار مخالف اسلام و انقلاب اسلامی بغض‌هاشونو توی بوق و کرنا میکردن که آی همش عزا همش گریه که به واقع توی ورود پیکر شهیدان دست بسته غواص نمونه‌ش تجربه شد !

21 خرداد 96
kimiyagar

من گفتم جیغ و هوار کنه؟؟؟؟؟ صلابت و اقتدار یعنی گفتن اینا ترقه بازی بیش نیست هست؟؟ جدی؟؟. والا برون مرزیشو من تا حالا این جوری دیدم که همه میگن ما متعد تریم کنار هم وایستادیم و اینا...هیچکی نگفت اینا ترقه بازی بیش نیست..

من متوجه کل مطلب هستم..ولی باز نمیتونم بگم جمله جالبی بود

دلیل نیست هر حرفی که ولی فقیه بگه درست محض باشه....خود امام علیش میگه حق من بر شما اینه منو نصیحت کنین پنهان و اشکار...امام علی با معصومیتیش اینو میگه بعد شما از یه ادم غیر معصوم توقع دارین ما اطاعت محض بکنیم؟؟؟

عزای عمومی برای واقعه حال حاضر هست نه واقع از پیش افتاده مثل غواصا یا بقیه شهدا......
عکس العمل اصلاحات کجا این بود که من نمیدونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شهید ابرو و عزتش پیش مردم حفظه، همه ناراحتشدن...اینا برداشتای شخصی شماست که به همه اطلاح طلبا رای میدین...کلا عادت دارین همه رو یا سیاه کنین یا سفید....

21 خرداد 96
digari

کمی من باب تفریحات مطالعاتی در مورد شرایط استراتژیکی و سیاسی ایران مطالعه کنید متوجه میشید هرگونه ضعف در برابر دشمن یعنی نشون دادن نقطه قوت اونا ! بعدش تخریب رهبری با زیر سوال بردن ترقه بازی عکس العمل اصلاحات در مقابل عنوان کردن سند ۲۰۳۰ ناتوی فرهنگی است توسط رهبر هست. کاملا واضح هست که رهبر نذاشت از جو حاکم اصلاحاتی‌ها سو استفاده کنن تا قضایای ۲۰۳۰ کم رنگ و ذهن‌ها پرت بشه در کنارش استفاده از ما متحدیم که اون وقت در مورد مدافعین حرم چرت میگفتن و امنیت ملی رو با دشمت پنداری و غیره مسخره میکردن کجا بودن الله اعلم !

دقیقاً اونجا که ما برای مثال زدن میایم میگم حضر علی(ع) کرد رهبرم اون کارو کرد سریعا شما هجمه میارید که چرا رهبر رو با امیرالمومنین مقایسه میکنید علی (ع) کجا و خامنه‌ای کجا !؟ اما هیچ وقت کمی فکر نکردید اصول شیعه تقلید هست و اگر ما چیزی میگیم من باب تقلید رهبری از امیرالمومنین هست و حالا شما اومدید رهبر رو با شخصیت بی مثالی همچون علی (ع) مقایسه میکنید ؟ کی ما گفتیم رهبر اشتباه نمیکنه ؟ شاید شما چسبوندن تصویر رهبر روی تیشرت جونک آمریکایی توی اعتراضات وال استریت رو ندیدی! شاید شما اعترافات دشمن‌هایی مثل اسرائیل و آمریکا و انگلیس و ... در مورد هوش و اقتدار سیاسی و حکومتی رهبر نشنیده باشی ! ما به فردی که ححکومت اسلامی رو با وجود این همه وحوش و مخالفان سرسخت اسلام و ولایت فقیه با این همه چند دستگی‌های سیاسی و حزبی و سازمانی و اعتقادی و مذهبی تونسته نگه داره اعتقاد و اعتماد داریم و مطمئنن تمام اینا به خواست خدا و دعای امام زمان (عج) وگرنه رهبر هم یک انسان مثه همه ماست.

در مورد شهدای ۸ سال دفاع مقدس که میگید اتفاق از قبل افتاده باید بگم کسی که مرز و دین و ناموسمون رو مدیونشونیم هیچ وقت به تاریخ نمیسپاریم که نخوایم براشون یادبود بگیرم ! فرضم حرف گفته شده رو ملاک قرار بدیم برای شهدای مدافع حرم چی ؟ اون که توی همین زمان اتفاق میفته ؟ نکنه اونا ایرانی یا مسلمون نیستن ؟؟ یا شکی در این هست که امنیت الانمون رو هم مدیون همین شهداییم ؟ چند تا شهید مدافع حرم داریم تا الان اصلاً ؟ نباید برای اونام اعلام عزا میشد ؟؟؟

عکس العمل اصلاحات شما یه اکانت توییتر میداشتی میدیدی البته اسکیرین شات‌ها توی اینستا پره همراه با اکانت کسی که این حرف رو زده ! یکی از دوستان خوب حرفی زد اگر هموطنان اصلاحاتی سر از کانال‌هایی امثال آمدنیوز و کلمه و دیگر کانال‌های حامی به هرنوی اصلاحات در بیارن و یه سری هم من باب تفریحات به منابع معتبر انقلابی‌ها تاکید میکنم انقلابی‌ها نه اصولگرایان غرض ورز بزنن شاید ما بین این دو حرفیا سوالاتی براشون پیش بیاد که دنبال جواب بیفتن .

ببخشید اما این نگاه صفر و صدی شماست که فقط جریانات بولد شده اصلاحات رو میبینید و فکر میکنید نقطه مقابل شما ما انقلابی‌ها هستیم همین فکر اصولگرایان تند رو و متحجر هم دارند شما دیدو برداشت شخصی رو بذار کنار هی به صورت شخصی قضاوت نکن و از هر دو حزب کسب اطلاع کن و بعد حرف جوامع انقلابی هم کنار این دو حزب ببین و بشنو و بخون و گوش کن اونوقت میبینی کشور فقط دو دسته اصولگرا و اصلاح طلب نیست.

21 خرداد 96
digari

کانال مملکته *

21 خرداد 96
kimiyagar

'کمی من باب تفریحات مطالعاتی در مورد شرایط استراتژیکی و سیاسی ایران مطالعه کنید "

این چه طرز حرف زدنه؟؟؟ چرا فکر میکنی عقل کلی؟؟
چرا فکر میکنی تو حالیته همه نمیفهمن؟؟؟

21 خرداد 96
kimiyagar

"عدش تخریب رهبری با زیر سوال بردن ترقه بازی عکس العمل اصلاحات در مقابل عنوان کردن سند ۲۰۳۰ ناتوی فرهنگی است توسط رهبر هست:"

این کالا برداشت شخصی تو هست..این بیپ هم نظر خودمه هیچ جای دیگه ای ندیدم کسی دیگه ای گفته باشه...و همچنینن میگم حرف زشتیه.....حالا شماتوجیه کن تا قیامت..من باز میگم این جمله بدبوده...: |

هر چی راجب رهبرم گفتی نظر شخصیتونه...به نظر بنده تمام این تحریما..اون دوره سال اخر احمدی نژاد...همه و همه به خاطر اشتباهات رهبری هم هست...کلا نظر ایشون ما رو کشوند تو هچل...نه به اون شوری شوری دوران احمدی نژادی که نظرشون نزدیک شخص رهبر بود ...نه به بی نمکی دوران اقای خاتمی که ما پی در پی داوطلبانه غنی سازی رو متوقف میکردیم...من با اینکه خاتمی رو دوست دارم و به نظرم یکی از دموکرات ترین ریس جمهورا هست بازم دید بازم به اشتباهاتش...ولی شما ها این طورینیستین... شما تقلید محض میکنین از رهبری...و این قابل قبول نیست...
کی گفته شیعه یعنی تقلید محض؟؟؟ شیعه به خاطر ندبیر بالندست نه به خاطر تقلید...بنده به شخصه قبول ندارم ..نظر شخص بندست..نظر اصلاح طلبا نیست... اقای عارف اصلاح طلبه و باور قلبی داره به ولایت فقیه...پس نمیتونی همه ادما رو جمع ببندی امیر حسین جان...

هیچ چیزی کم نمیکنه از این واقعیت اتفاق بد درون کشور عزای عمومیع...شهید شده خارج کشور...اجرش با خدا...پلاسکو اون همه بنده خدا ها مردن...باید عزای عمومی اعلام میشد...من میگم هر اتفاق بدی که مردم رو در داخل کشور تحت تاثیر قرار بده عزای عمومیع...نظرشخصی بندست..

دقیقا همه این حرفا رو به خودت بزن امیر حسین جان....خیلی به شنین حرفای خودت نیاز داری واقعااا..

21 خرداد 96
digari

خب اینکه شما برداشت از عقل کلی من برای تحقیر میکنی نشونه خیلی چیزاست گاهی آدما میتونن مطالب رو توصیه‌ای جهت آگاهی یافتن بخونن و گاهی هم سوء برداشت کنن همونطور که تاکید موکد داری این هم از نظرات شخصی شماست.

جالبه برام چقدربعضی از نظرات شخصی به مطالب عنوان شده از طرف اصلاحات گره خورده یه جور بازتاب همون حرفا و تفکراتیه که داریم میشنویم و میبینیم و میخونیم البته نظر همه مهترمه !

و البته نظر شخصی من هم نظر انقلابی‌هاست هیچ ایرادی نداره هرکی دوس داشت شخصی برداشته کنه مهم محتوای اعتقادی هرکس هست. تحلیل تفکر احزاب و گروهای سیاسی و نوع برداشتهای شخصی گریانه یا کاریزماتیک ملموسه تا مخاطبین هم قضاوت کنند.

شما کلمه شیعه رو معنی کن بعد تقلید رو در تشیع زیر سوال ببر ! دین و مذهب کامل‌ترین نوع مدل سبک زندگی و حکومت داری ارائه میده اگر فکر میکنید غیر از اینه !؟ تدابیر بالنده‌ای که مدنظرتونه بگید که مبنای اسلامی شیعی داشته باشه و در دین و مذهبمون نمونه نداشته باشه و توی ندل حکومتی ائمه هم نداشته باشیم.

اشتباه شما اینه که اطلاحات رو با اشخاص میسنجید نه با درون مایه تفکراتی که داره . بله ما اصلاحاتی داریم که انقلابی هست و سفت و سخت پای .. آمریکاش ایستاده مثل مسئول تولیت مسجد جمکران ! برای همینه که جای برداشت درست از حرف من برداشت اشتباه میکنی. وقتی هم که از اصولگراها بابت نوع باور حکومتیشون انتقاد میکنیم که چرا انقدر بسته و فسیلی فکر میکنید اونها هم احزابشون رو بر اساس اشخاص معرفی میکنند.

سگ زرد برادر شغاله ! خاتمی یکی مثل احمدی نژاده با روس‌ها و تفکرات مختلف درواقع عکس هم این از این ور بوم افتاد و اون از اونور بوم افتاد هر دو از مضرات انقلاب اسلامی بودند. در نورد تفکرات همسو رهبر و احمدی خب اینم میشه گفت برداشت شخصی شماست وگرنه اگر در جریان اختلافات احمدی و رهبر بودید متوجه تفاوت‌ها میشدید. در مورد تحریما شما رو ارجاع میدم به حرفای مسئولین آمریکایی تا متوجه بشید دلیل تحریم‌ها چی بوده من حرفی نمیزنم تا باز منو برداشت شخصی معنی نکنی ! ؛دی

بازم سوالمو میپرسم اون جونی که توی سوریه برای امنیت و حفظ شهید میشه توی همین زمان خودمون مربوط به عموم مردم نمیشه ؟ مربوط به ایران نمیشه ؟ اونا لایق عزای عمومی نیستن ؟ نه حرف اینا نیست بلکه مسئله سر کلمه " عزای عمومی" هست وگرنه بابت تمام اتفاقات تلخی که برای ایران افتاده همدردی هم از طرف مسئولین و هم مردم بوده اینجا انگشت گڐاشتن روی کلمه عزای عمومی که باید از دهن رهبر بیرون بیاد. هیچ وقت هیچ کس نگفته اعلام عزای عمومی از قوانین مکتوب قانون اساسی کشور و وظیفه مستقیم ولی فقیه هست ! نه فقط مختص رهبر نیست روئسای قوات هم میتونن اعلامی عزای عمومی کنند مخصوصاً رئیس قوه مجریه که در پی در گذشت آیت الله رفسنجانی بیانیه صادر کرد و سه روز عزای عمومی اعلام کرد !

از نصیحت گرانقدر شما سپاسگزارم.

22 خرداد 96
kimiyagar

شمااز کجا میدونی من مطالعه دارم یا ندارم؟ مثلا میخوای نشون بدی با مطالعه به اینجا رسیدی و هر کی مطالعه کنه لاجرم برداشتش باید مثل تو بشه؟


من کلا نمونه برات با اسم اوردم.... باز حرف خودتو میزنی. بعد به من میگی متعصب؟؟؟ به من میگی ماله کش؟؟ بعد توقع داری هر چی به من میگی لبخند بزنم و بحث کنم باهات؟؟؟؟؟؟؟چرا باید با همچین ادمی که احترامی برای طرف مقابلش قائل نیست بحث کرد؟

یعنی من فقط تا همینجای حرفت خوندم..دو پاراگراف اول...تا همین جا بسمه بدونم با کی دارم بحث میکنم.

من ترجیه میدم بحث کنم با کسی که فایده داره براش و برام بحث کردن. نه کسی که یه متن از پیش حفظ شده تو مغزشو هرلحظه میذاره پخش آن لاین...هر چی ام خودش فکر میکنه درسته، همونه.

هر وقت خواستی با من بحث کنی لطفا بیا اینجا این قدر این پاراگراف اخرو بخون که بحث نکنی.

نمیخوام سپاس گزار باشی عزیزم. بهش عمل کن.

22 خرداد 96
digari

من مسئول برداشتهای درست و اشتباه کسی از حرفام نیستم حالا هر جور دوس داری برداشت و برای دیگران تبیین و بازگو کن ! همین که میگی همه متن منو نمیخونی و فقط همون قسمت اولش کافیه نشون میده کی متعصبانه و از روی برداشت ‌ها‌ی لجوجانه برخورد میکنه ! حالا این وسط مسری که به پاراگراف آخر حرفات توجه کنم که یعنی نیام باهات بحث کنم چون به نظرت چیزی حالیم نیست و میشینم حفظ میکنم میام برات کپی پیست میکنم از شخصیت تحلیلگر و عالم دهر سیاسیت پوزش میطلبم .

2 تیر 96
1,671 دنبال کننده

10

نفر این بیپ را پسندیدند
Mohamad_Y mah_jabin rOya__ Melika-M HamooN_abrari _Ali-Reza_ lily-lady 25X TARANUM mahsh

1

بازنشر
mahsh