گروه‌ها
کاربران
برچسب‌ها
‌ ‌‌‌‌ ‌ ‍
4 مرداد 1396, 09:51

خیلی عجیبه واقعا، مجلس نمایندگان با 419 رأی موافق و فقط 3 رأی مخالف طرح تحریم های علیه و و کره شمالی را تصویب کرد، چند وقت پیشم سنا با 99 رای موافق و یک رای مخالف تحریمهایی رو تصویب کردند، واقعاً اتحادشون عجیبه حالا اگر..

encouraging

حالا اگر مجلس ایران میخواست علیه آمریکایی که این همه داره پدر ایران رو در میاره مصوبه تصویب کنه، عده قابل توجهی از نمایندگان رأی مخالف می‌دادند و می‌گفتند آمریکا گناه داره : )

و واقعاً از اینکه می‌بینیم اینایی که اون همه در دفاع از برجام .. چاک می‌کردند و کسایی که آمریکا رو بدعهد معرفی میکردند رو تندرو و دلواپس میخوندند، الآن ساکتند و از تحریم های دوره های قبل مینالیدند، الان در مقابل تحریم های جدید سکوت کرده اند، می فهمیم که فقط جناحی به موضوعات نگاه میکنند و هیچ کدومشون فکر کشور نبوده و نیستند. این جناحی بازی که برمنافع ملی ارجحیت داره پدر کشور رو در آورده.

4 مرداد 96
wder

حالا هر وقت تونستیم توی چیزی آمریکا رو تحریم کنیم چشم باشه

4 مرداد 96
encouraging

ما از شما توقع نداریم توی چیزی آمریکا رو تحریم کنید، ولی توقع داریم تو محکوم کردنش حداقل تو کلام کمی متحد باشید. ولی کلا کافیه یکی بگه بالای چشم امریکا ابرو، فورا خودتونو در و دیوار میزنید که چرا چنین میگید و ترس وجودتونو فرا میگیره.

4 مرداد 96
wder

باشه

4 مرداد 96
139 دنبال کننده

12

نفر این بیپ را پسندیدند
bimo mim_kaf nazmehr SACHLiiii arna bardia2020 Mahkameh20 b1994 john_Wayn dok rahaomi acunetix

1

بازنشر
acunetix